Послуги

 

Компанія «Resonance» допоможе Вам у реалізації рішень по технічному забезпечення вашого заходу. Ми підберемо для Вас комплект обладнання, виходячи з Ваших побажань та вимог. Все обладнання монтується та обслуговується на площадці нашими спеціалістами, які будуть забезпечувати максимальну якість звуку та світла на протязі всього заходу. У разі необхідності за пультом може працювати професійний звукорежисер та DJ.

Image by Luke Southern
Оренда звуку

Ми пропонуємо широкий спектр звукового обладнання: портальні системи, підсилювачі, мікшерні консолі, звукові процесори, монітори та багато іншого.

Компанія "Resonance" також пропонує ознайомитися з готовими рішеннями і підібрати найбільш відповідну вашим задачам конфігурацію звукового обладнання..

Image by Jorik Kleen
Оренда світла

Ми пропонуємо широкий асортимент світлового обладнання. Оренда світла для шоу – це до нас! LED-прожектори, світлодіоні стрічки для підсвітки, софіти, світлові ферми та інші конструкції, кріплення та засоби монтажу світлових приладів – повний спектр послуг від А до Я за доступними цінами!

Rock Stage
Оренда беклайну

Ми пропонуємо музичне широкий вибір обладнання для сцени: гітарні кабінети та комбопідсилювачі, басові кабінети, ударні установки, караоке-системи, мікрофони, безпровідні системи (радіомікрофони та персональний моніторинг), DJ-обладнання, музичні інструменти та багато іншого.

Зверністься до нас і наші спеціалісти не тільки проконсультують але і забезпечать супровід обладнання на заході, що дозволить вам не переживати за якість.

Бренди з якими ми працюємо:

Хочете замовити послугу? Давайте поспілкуємся